Přátelství 241/94, 104 00 Praha 10 - Uhříněves, info@dusek-sportservis.cz,  tel:+420 267 712 224
 
Sportovní vybavení |Vybavení sportovišť |Sportovní stavitelsví­ |Služby |Kontakty
   RACE Performance LV RC4 Podium GT 140 Zpět na seznam
U
RACE Performance LV RC4 Podium GT 140
 
Záruka24 měsíců
Celkem Kč bez DPH12966.94
15 690,00 Kč
Celkem po slevě s DPH 21%
Parametry
Popis

Velikosti 25.5/26.5-29.5
Špičkové sjezdové boty pro lyžařské experty a amatérské závody. Maximálně propojený skelet a vnitřní botička zaručují nejpřesnější možné ovládání. Nový canting umožňuje snadné pootočení vrchním dílem skeletu ve všech směrech. Přezky jsou super ploché a velmi efektivní, jako pátá přezka funguje vrchní pásek se stahovacím mechanismem. Vnitřní botička je vybavená šněrováním a zónami, které se přizpůsobují tvarům nohy, jazyk se dá upravovat broušením. Podrážka je vybavena vyměnitelnými podpatěnkami.


VACUUM FULL FIT v názvu znamená, že skelet bot je vytvarován zákazníkovi přímo podle tvarů jeho končetin. To umožňuje speciální patentovaný polymer VACU-PLAST, vyvinutý výhradně pro sjezdové boty FISCHER, který zaručuje stálost vytvarovaných forem. Proces tvarování lze aplikovat 5x, trvá 30-60 minut. První dvě tvarování jsou v ceně zboží. Boty FISCHER VACUUM najdete v prodeji exkluzivně v obchodech vybavených zařízením FISCHER VACUUM FIT STATION.


Flex index: 140


Šířka základny: 96 mm +/- 3 mm

Specifikace
Kód 20LBF-U07019
Značka: Fischer
Oblast použití - sjezd Sjezdovka
Šířka 96
Flex index 140Technologie
PRESURE REDUCING TONGUE


PRESURE REDUCING TONGUENová konstrukce jazyka skvěle padne na holeň a snižuje tlak na nártu.
CONNECTED FIT


CONNECTED FITPrecizně skloubené prvky vnitřní botičky a skeletu zlepšují celkové padnutí boty a efektivitu vnitřní botičky AFZ.
PRECISION STEERING


PRECISION STEERINGVrchní část skeletu může být díky cantingu precizně nastavena podle vertikální osy pro co nejpreciznější ovládání v obloucích.
FLEX CONTROL


FLEX CONTROLAsymetricky konstruovaný skelet s různou tloušťkou materiálu garantuje maximální kontrolu a konstantní vlastnosti ve flexi při různých podmínkách a teplotách.
LACE LOCK SYSTEM


LACE LOCK SYSTEMJednoduchý, vysoce účinný systém pro rychlé, spolehlivé a rovnoměrné dotažení.
VACU-PLAST CUFF & SHELL


VACU-PLAST CUFF & SHELLDokonalé přizpůsobení anatomii nohy pri 80 °C pro přímé řídicí impulsy a lepší reakce díky vyšší elasticitě. Větší teplotní stabilita a o 15 % nižší hmotnost.
PHATT MAXX


PHATT MAXXNejširší suchý zip na trhu. Optimální přizpůsobení lyžáků podle stylu a použití. Pro lepší přenos síly.
Obrázky